Leerkracht groep 1/2 Daltonschool

< Overzicht vacatures

Het bestuur van Floreer zoekt per 1 augustus 2022 voor Daltonschool Het Palet een 

Enthousiaste leerkracht(en) groep 1-2 voor 0,8 - 1,0 fte 

Onze school 

Het Palet is een kleine openbare basisschool waarbij lesgegeven wordt volgens de kernwaarden van het daltononderwijs. De school heeft ongeveer 120 leerlingen, verdeeld over zes groepen en werkt met een zeer betrokken team van leerkrachten, onderwijsassistenten en pedagogisch medewerkers (BSO) om de kinderen een brede en uitdagende ontwikkeling mee te geven. 

Ons onderwijs 

Binnen het daltononderwijs wordt ernaar gestreefd dat een kind zijn eigen mogelijkheden en kwaliteiten optimaal kan ontplooien. Onze missie is om kinderen in een veilige omgeving te laten GROEIEN EN BLOEIEN door ze (zelf)vertrouwen te geven, initiatieven te laten ondernemen en mede-eigenaar te maken van hun eigen leerproces. Kortom: ik durf, ik mag en ik kan! 
Dit bereiken we door de kernwaarden; zelfstandigheid, samenwerken, vrijheid en verantwoordelijkheid, effectiviteit en reflectie in te zetten. 

Meer informatie over de school is te vinden op onze website: www.daltonschoolhetpalet.nl  

De leerkracht die wij zoeken is een leerkracht die:  

  • Een leerkracht die onze jongste leerlingen met hoofd, hart én handen kan leren hun talenten optimaal in te zetten; 
  • Een leerkracht die met veel plezier het daltononderwijs vorm wil geven en ons motto “Ik durf, ik mag, ik kan” in de praktijk wil brengen; 
  • Positief, enthousiast en heeft een grote dosis passie voor de ontwikkeling van leerlingen, met name bij kleuters; 
  • Een kanjer op het gebied van klassenmanagement en pedagogisch klimaat; 
  • Iemand die in teamverband wil samenwerken om het onderwijs “elke dag een beetje” beter te maken. 


Verdere informatie 

De ontstane vacature is voor minimaal 0,8 fte en kan uitgebreid worden naar 1,0 fte en is ook door twee personen in te vullen. Ben je enthousiast over deze vacature? Neem dan contact op met: Mandy Broekhoff-Koopman (directie) via telefoonnummer: 06-10195605 of 0252-626627 en/of email directeur.palet@sopoh.nl om een gesprek in te plannen.  

Daltonschool Het Palet
Nieuw-Vennep
0,8 - 1,0

Contact Informatie

Mandy Broekhoff-Koopman
06-10195605 of 0252-626627
directeur.palet@sopoh.nl